Ať už jste o svém dokonalém dni přemýšleli dlouhé roky nebo nemáte ponětí kde začít, rádi Vám se vším pomůžeme a vytvoříme z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. K budoucím novomanželům vždy přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc jejich rozpočtu.

Svatební design & květiny

Máte jasnou představu jak by Vaše svatba měla vypadat a nebo naopak potřebujete poradit? V obou případech jsme tady pro Vás. Rádi Vám se vším pomůžeme a vyladíme výzdobu do posledního detailu a to včetně květinového aranžmá a vazby svatebních kytic.

Svatba na klíč

Pokud si chcete Váš den užít a nic jiného kolem svatby neřešit, právě pro Vás je svatba na klíč to pravé. Postaráme se o vše od A po Z. Vyberete si námi prověřené dodavatele, barvu a styl. Dokážeme Vám ušít celou svatbu přímo na míru.

Profesionální DJ a ozvučení

Stále hledáte někoho, kdo Vaše hosty nejen roztančí ale i rozesměje? I s tím můžeme pomoci. Náš profesionální DJ se postará o to, aby se na Vaši akci jen tak nezapomnělo. Není pro nás problém ozvučit svatební obřad či udělat světelnou show. Pokud byste si na akci chtěli hrát sami, rádi Vám zapůjčíme aparaturu.

Catering

Pokud potřebujete zajistit catering, jsme tu pro Vás. Naše rauty jsou připravované s láskou a z těch nejlepších surovin. Máme na výběr z několika variant. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Svatební koordinace

Chcete si svůj den užít naplno? Postaráme se o to, aby Váš den byl dokonalý do každého puntíku. Nabízíme koordinaci svatebního obřadu i hostiny. Můžete si vybrat mezi koordinací půldenní nebo celodenní.

Programové zajištění

S našimi dodavateli se postaráme o pestrý program a vyladíme zábavu do posledního detailu. Vaši hosté budou odcházet z akce nadšení a plní zážitků.